Co nas wyróżnia

Rzeczywiste doświadczenie
Możemy poszczycić się nie tylko swoim długoletnim istnieniem, lecz przede wszystkim swoim realnym merytorycznym doświadczeniem posiadanym dzięki naszym tłumaczom, którzy od wielu lat niezmiennie z nami współpracują.

Rzeczywisty zespół tłumaczy
Opieramy swoją działalność wyłącznie na stałym zespole doświadczonych, sprawdzonych tłumaczy. W odróżnieniu od innych biur, nie korzystamy z tłumaczy pozyskiwanych dorywczo z popularnych obecnie internetowych giełd tłumaczeń.

Jednolite traktowanie tekstów

Nie dzielimy tekstów na "zwykłe", "specjalistyczne", "super-specjalistyczne", "trudne", itp. Dzięki konsekwentnie realizowanej zasadzie specjalizacji, wszystkie przyjmowane do tłumaczenia teksty traktujemy jako podstawowe.

Jednolita norma rozliczeniowa - strona zawierająca 1800 znaków

Do wszystkich tłumaczeń zwykłych, technicznych i innych specjalistycznych stosujemy  konsekwentnie jednolitą normę strony zawierającej 1800 znaków klawiaturowych wraz ze spacjami. 

Brak ukrytych dopłat

Stosujemy jednakowe stawki, bez dodatkowych opłat za "trudność" czy "specjalizację" tekstów, czy to w formie jawnej, czy ukrytej (np. przez manipulację wielkością strony rozliczeniowej).

Zawsze aktualna oferta, przejrzyste cenniki, łatwość wyceny
Dzięki naszemu oryginalnemu systemowi, nasza oferta (aktualnie obsługiwane kierunki tłumaczeń, rodzaje i specjalności tłumaczeń) jest w każdej chwili aktualna i możliwa do sprawdzenia w bardzo prosty i wygodny sposób. Składając zapytanie o wycenę czy zlecenie Klient ma pewność, że dany kierunek, rodzaj czy specjalizacja tłumaczenia jest właśnie w danej chwili obsługiwana przez biuro i biuro posiada w tym zakresie wolne moce. Dzięki temu Klient nie traci czasu na składanie zapytań ofertowych lub zleceń tłumaczeń na próżno.
Ponadto, przejrzysta polityka cenowe oraz jasne i ciągle aktualne cenniki biura, jak również funkcja samodzielnego wykonania przybliżonej wyceny tłumaczenia, pozwalają Klientowi łatwo zorientować się w koszcie tłumaczenia, które zamierza zlecić.

Optymalny stosunek jakości do ceny
Realizowana zasada specjalizacji pozwala nam wykonywać tłumaczenia wysoce specjalistycznych tekstów w standardzie (teksty podstawowe), bez dopłat za specjalizację czy trudność tekstu. 
 

Profil na facebooku